Çocukları olağanüstü ve rüya gibi bir yolculuğa davet eden Özdilek Ev Tekstili’nden, lisanslı ev tekstili ve havlu – bornoz ürünleri için eğlenceli ve rengarenk bir reklam filmi çekimi gerçekleştirildi. TV kanallarında ve tüm dijital platformlarda yayınlanan reklam filminin çekimleri, sinematografik bakış açısıyla özel kurgu ve tekniklerle İstanbul’da tamamlandı. Disney ve Marvel’ın sevilen karakterlerinden Cars, Elsa ve Spider-Man’in nevresim üzerinde hareketleri ve konuşmalarıyla başlayan reklam filmi, yine bu karakterlerle hazırlanan bornozların yer almasıyla devam etti.

Özdilek Ev Tekstili ile rüya gibi kahramanların gerçek olduğu Disney ve Marvel’ın lisanslı ürünlerinin yer aldığı koleksiyona, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, Özdilek AVM’leri, online alışveriş sitesi Özdilekteyim.com ile yetkili satış noktaları ve Özdilek bayilerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük entegre tekstil üretim tesislerinden biri olan Özdilek Ev Tekstili, havlu - bornoz ve ev tekstili ürünlerini, değişen trendlere göre geleneksel kalitesinden ödün vermeden, 7’den 70’e tüm kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.