Sezonun en yeni renkleri ve trendleriyle her yıl farklı konsept, mekan ve şehirlerde yapılan Özdilek 2023 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu tekstil kataloğu çekimleri tamamlandı. Yeni mevsimin gelmesiyle rahatlığı, şık görünümü, farklı renk ve modelleri sıcak havaların enerjine uyumlayan Özdilek’in katalog çekimleri bu yıl, İstanbul’da çocuk çekimi ile başlayarak Muğla Fethiye’nin en güzide bölgelerinden Faralya ve Göcek’te devam etti.

Özdilek’in klasik erkek ve kadın giyim markaları Finesuits ve Shefame, çocuk giyim markası Funfair, günlük giyim markası First Company, First Company Denim, First Company Sport’un yanı sıra ayakkabı markası Wishoes’un şık ve rahat modelleri ile dünyaca ünlü markaların ürünleri, Stilist Erdal Güvenç’in kombinleriyle yorumlanırken Fotoğraf Sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül tarafından karelendi. Birbirinden enerjik anlarla buluşan Özdilek markalarının dijital platformlarda yayınlanmak üzere tanıtım filmlerinin çekimleri de gerçekleşti.

MEVSİMİ YANSITAN KOMBİNLER...

İlkbahar - yaz temasını yansıtan çekimlerde sezonun en göz alıcı renkleri mavi, fuşya, beyaz, mint yeşili ve lilanın ağırlıkta olduğu kombinler, doğanın eşsiz güzelliğinde bir araya getirildi. Uçuş uçuş elbiseler, birbirinden enerjik renk ve desenlerle hazırlanan şortlar, tişörtler, rahat ve göz alıcı tulumlar, denim ürünler, bej ve haki tonlarının hakim olduğu ketenlerle hazırlanan parçaların yer aldığı çekimlerde hem şık hem de spor silüetlere yer verildi. Yaz davetlerinin ve özel günlerin birbirinden şık parçalarının yer aldığı klasik giyim koleksiyonu Göcek Rixos Premium Otel’in huzur veren tonlarında; günlük giyim ve genç giyim ürünleri ise Fethiye’de bulunan Nautical Hotel’de fotoğraflandı.

 

ENERJİLERİYLE IŞILDAYAN ÇOCUKLAR…

Çocukların eğlenceli ve rengarenk dünyasına özel hazırlanan koleksiyon; rüzgar gülü, güneş, bulut gibi dekorların arasında, çocuk mankenlerin sıcacık gülümsemesi ve bitmeyen enerjisi ile gerçekleşti. Özdilek markası Funfair’in öne çıktığı çocukların hareket özgürlüklerini kısıtlamayan özelliklere sahip koleksiyonda, çocukların renkli dünyalarını yansıtan tonlarda ve desenlerde ürünler yer aldı.

Sezon boyunca mevsimin birbirinden trend ürünleriyle kendinize yeni bir tarz yaratacağınız kombinler, Özdileklerde ve Özdilekteyim.com’da beğeninize sunuluyor.