Yeni yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlayan Özdilek Holding, Türkiye’nin en büyük havlu üreticilerinden biri olarak sektördeki yerini koruyor. Nevresim üretimiyle de hem iç pazarda hem de ihracatta söz sahibi olan Özdilek’in bir sonraki yatırımı ise Sakarya’da olacak.

11 Aralık Cuma günü İstanbul Vega AVM’de açtığı 8. departman mağazasıyla binlerce farklı ürün satışının yapıldığı Özdilek’te; markanın kendi üretimi olan tekstil ve ev tekstili ürünleri yer alırken ayrıca tuhafiye, züccaciye ve aksesuar ürün gruplarıyla birlikte yerli ve yabancı birçok markaya da Özdilek departman mağazası ev sahipliği yapıyor.

Ev tekstili bölümünde havlu, bornoz, nevresim ürünlerinin tamamını kapsayan Özdilek Ev Tekstili, Sadem, Floretta markaları, tekstilde ise yine Özdilek markalarından; Funfair, Finesuits, Shefame, First Company, First Company Denim ile çocuk, kadın ve erkek giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleri; Travel Zone markalı valizler yer alıyor.

Yeni istihdamlarıyla birlikte Türkiye’nin marka değeri en yüksek şirketleri içinde ilk 100 firma arasında yer alan Özdilek, hizmet verdiği tüm sektörlerde olduğu gibi departman mağazalarında da niteliğinden ödün vermeksizin, misafirlerini, kaliteli ürün ve hizmet sunma hedefiyle ağırlamaya devam edecek. 

Covid-19 tedbirleri kapsamında tüm güvenlik ve hijyen tedbirlerinin alındığı Özdilek departman mağazası, Vega AVM’de İstanbullu ziyaretçilerini bekliyor.